Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Удома в окупанта виявили холодильник із України

Автор:

|

Серпень 08, 2022

|

Рубрика:

Удома в окупанта виявили холодильник із України
Дружина мародера

Вкрадене майно українців з’явилося в одному з роликів російських блогерів. На відео родина окупанта бідкається, що 21-річний Ілля Василенко пішов убивати українців, проте його ліквідували вже 25 лютого. Його рідним відмовилися виплачувати компенсацію, позаяк родина, в якій він ріс, прийомна.
Родина загарбника на відео бідкається, що «він нікого не образив у своєму житті», водночас на кадрах чітко видно холодильник з українським написом щодо гарантійного терміну обслуговування. Ймовірно, загарбник перед смертю встиг його вкрасти та відправити своїй родині.
У коментарях бурхливо відреагували на історію російського окупанта та порекомендували росіянам поцікавитися, а що сталося з власниками вкраденого холодильника, яким тепер безсоромно користується родина ліквідованого: «Тепер я хочу сюжет про те, яка історія у цього холодильника», — написав Ярослав Б.
«Відчула холод на спині, коли побачила цей холодильник», — додала інша користувачка. «Потрібно тепер провести розслідування, взяти номер холодильника, пробити, хто його купував і де, й узяти інтерв’ю у людей, хто й як у них вкрав холодильник», — зазначив Павло Л. «Краще б про холодильник зняли! У холодильника доля траґічніша, ніж у цієї родини!» — зауважив ще один коментатор. «Найкращий випуск, і красномовний герой випуску, звісно ж, холодильник! Браво! Все інше — нісенітниця», — написала Ярина Х. «Зніміть краще сюжет про долю справжніх власників холодильника. Чи живі вони взагалі?» — додав Владислав С.
«Можна вже перейменовувати сюжет на «Про холодильник». Буде проглядатися на каналі», — резюмували коментатори.
Як повідомляв «Міст», у Білорусі холодильник переміг телевізор.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply