Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Учені створили ресурс із прогнозами закінчення пандемії

Автор:

|

Квітень 29, 2020

|

Рубрика:

Учені створили ресурс із прогнозами закінчення пандемії

У Мережі з’явився ресурс, що пропонує побачити, коли, з різним ступенем ймовірності, пандемії Covid-19 настане кінець у різних країнах світу. Його створила група науковців із Сінґапурського університету технологій та дизайну та лабораторії Data-Driven Development Lab під орудою професора Цзяньсі Луо з Массачусетського технологічного інституту. Дослідники спробували привнести більше визначеності, що ґрунтується на математичних моделях, та оприлюднили графіки.
Зібравши дані за новими зареєстрованими випадками захворювань у різних державах, учені склали наочні прогностичні криві, які демонструють, коли в тій чи іншій країні може закінчитися хвиля пандемії коронавірусу.
Для побудови прогнозів використали так звану SIR-модель (Susceptible — Infected — Recovered). Вона враховує сприйнятливих, інфікованих та осіб, котрі вже перехворіли, у певні моменти часу, а також інтенсивність контактів між людьми. Зараз існують прогнози для 87 країн. Графіки оновлюють і коригуються відповідно до свіжої статистики за кількістю випадків Covid-19.

Прогноз для світу
Прогноз для України

Якщо вірити даним ресурсу, то станом на 27 квітня прогностичні криві демонструють, що в США епідемія з 99 % вірогідністю має вщухнути до 25 червня, а зі стовідсотковою — до 4 вересня. В Україні різке зниження захворюваності має відбутися 19 травня, кінець епідемії прогнозують до 8 червня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply