Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Учені створили «калькулятор смерті» від коронавірусу

Автор:

|

Травень 12, 2020

|

Рубрика:

Учені створили «калькулятор смерті» від коронавірусу

Польські вчені розробили калькулятор ймовірності смерті в разі зараження корона вірусом. Про це повідомила Маґдалена Малара-Щвітоньска, представниця Поморського науково-технологічного парку. За її словами, програма враховує вік і стать людини, а також і інформацію про чотири основні типи хронічних захворювань.
Серед хронічних хвороб, які бере до уваги калькулятор — серцево-судинні захворювання, підвищений кров’яний тиск, цукровий діабет, онкологія. «Ризик смерті від Covid-19 дуже чітко залежить від способу життя та пов’язаних із ним недуг, у тому числі ожиріння, діабету, гіпертонії й ускладнень від них. Останні дані засвідчують, що смертність серед людей без будь-яких хронічних захворювань становить менше 1 % випадків зі смертельним результатом від Covid-19», — розповів Пйотр Бандош, головний розробник калькулятора доктор медичних наук.
При тестуванні калькулятор продемонстрував, що ризик померти в разі зараження коронавірусом для чоловіка 30 років без хронічних захворювань становить 0,03 %, а для жінки — 0,02 %. У віці ж 80 років ризик для чоловіка з цукровим діабетом та онкологією становить 25,86 %, а для жінки того ж віку і з тими ж захворюваннями — 14,03 %.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply