Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Учасники протестів у Мінську ламають водомети

Автор:

|

Жовтень 05, 2020

|

Рубрика:

Учасники протестів у Мінську ламають водомети
У Мінську для розгону демонстрацій застосовують водомети

У часники акції протесту у Мінську (Білорусь) 4 жовтня на ходу зламали водомет, який намагався їх розігнати. Відеозапис інциденту розмістив телеграм-канал Nextа. На кадрах видно, що натовп людей підбігає до рухомого водомета, на ходу витягує з нього деталі. Після цього водомет вийшов з ладу. Аналогічна ситуація сталася на Немизі, там водомет розібрав один пікетник.
На мітинґи прийшли більше 100 тис. осіб. Учасники акції залишили район стели «Мінськ місто-герой» і подалися в бік вулиці Кальварійської. Частина активістів дісталася до метро Пушкінська, де розмістився «народний меморіал» на згадку про першого загиблого учасника протестів. Колона пікетників зайняла всю проїжджу частину.
Розпочалися арешти. Правозахисники заявили про 225 затриманих на акціях протесту. Серед них є фотокореспондент, журналісти різних білоруських засобів масової інформації, один громадянин Росії. Переважна більшість затриманих — із Мінська, але арешти відбувалися і в інших містах Білорусі — у Вітебську (4), Бресті (4) і в Гродно (3). Ще по двоє людей затримали в Могильові та Гомелі.
Як повідомляв «Міст», цивілізований світ таємну інавгурацію тепер уже нелегітимного президента Білорусі Лукашенка не визнав.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply