Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

У Вісконсині вже є вбиті та поранені серед цивільних

Автор:

|

Серпень 27, 2020

|

Рубрика:

У Вісконсині вже є вбиті та поранені серед цивільних
Протести у Вісконсині

У місті Кеноша (штат Вісконсин) тривають заворушення, що почалися після стрілянини правоохоронців у темношкірого чоловіка. За час заворушень уже кілька людей отримали вогнепальні поранення. За даними журналістів, одна людина загинула. Натомість поліція не стала надавати інформацію про обставини події.
Очевидець стрільби розповів журналістам, що частина мітинґарів, котрі били шиби автомобілів і мали при собі вогнепальну зброю, вступила в перестрілку з власниками цих транспортних засобів, котрі вимагали припинити напади.
Заворушення відбуваються, пропри запровадження комендантської години. Протестувальники ігнорують заклики поліції розійтися і спробували знести огорожу, встановлену навколо будівлі окружного суду в місті. Правоохоронці в шоломах і бронежилетах застосували сльозогінний газ.
Тоні Еверс, губернатор Вісконсина, був змушений ввести режим надзвичайної ситуації, щоб захистити інфраструктурні та культурні об’єктів він розпорядився збільшити чисельність співробітників Національної гвардії в місті вдвічі — до 250 осіб.
Як повідомляв «Міст», через поранення афроамериканця у Вінсконсині спалахнули заворушення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply