Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

У Торонто відбулася масова демонстрація антимасочників

Автор:

|

Жовтень 24, 2020

|

Рубрика:

У Торонто відбулася масова демонстрація антимасочників
Учасники протестів

Якщо вам не пощастило опинитися минулими вихідними десь біля Йонґ-Дандас-сквер, ви, ймовірно, стали свідками акції протесту проти локдауну, учасники якої гучно наполягали на тому, щоб усі дізналися, хто вони такі і який у них погляд на те, що відбувається.
Багатотисячна юрба вийшла на перехрестя 17 жовтня з гаслами, в супроводі автоколони і, природно, за повної відсутності масок, в той час як кількість випадків Covid-19 в Онтаріо, особливо в Торонто, залишається високим — одному з трьох міських центрів провінції всього дев’ять днів тому довелося повернутися до другого етапу карантинних заходів у скороченому варіанті.
Такі сцени регулярно виникають протягом усієї пандемії, а найбільш масові з них сталися останніми тижнями за посередництва таких груп, як Mothers Against Distancing, яку заснував антимасочник Кріс Скай, котрого неповно заарештовували за порушення федеральних карантинних правил, коли брав участь в одному зі заходів відразу після поїздки за кордон.
Ская (його справжнє прізвище — Саккочча) знову затримали лише кілька днів тому за порушення громадського порядку, коли він учергове виявив неповагу санітарно-епідеміологічним нормам, прийнятим у Канаді на період пандемії, відмовившись одягнути маску на внутрішньому рейсі.
Він із тих прихильників теорії змови, котрі не просто теревенять, вони розробляють проведення все нових великомасштабних акцій і організують своєрідні школи боротьби з масочним режимом, підживлюючи протест проти заходів із охорони здоров’я та дотримання безпеки громадян в умовах кризи в сфері охорони здоров’я.
Переважна більшість людей уже втомилися від витівок таких мітинґарів, відзначаючи егоїзм таких демонстрацій і небезпеку, яку вони становлять для суспільства і для перспективи повернення до нормального життя.
Масковий режим оголосили обов’язковим у всіх закритих громадських місцях Торонто ще в липні ц. р., а 4 жовтня — і по всій провінції. Звісно, трапляються випадки, коли окремі особи влаштовують істерики з приводу того, що їх просять одягнути відповідний елемент індивідуального захисту в крамницях, у громадському транспорті тощо. Вони часто стаючи героями вірусних відеороликів.
Як повідомляв «Міст», на акції протесту проти карантину в Берліні затримали понад 100 осіб.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply