Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

У Торонто розширюють прокат велосипедів

Автор:

|

Червень 16, 2020

|

Рубрика:

У Торонто розширюють прокат велосипедів

Влада Торонто додасть 1 850 нових велосипедів і 160 нових станцій прокату в уже існуючу мережу байкшерінґу. Це має допомогти місцевим жителям пересуватися містом в період пандемії коронавірусу. Джон Торі, мер міста, анонсував це розширення під час своєї прес-конференції у вранці 9 червня, і зазначив, що ініціатива дозволить більшій кількості жителів вибрати «безпечну альтернативу» громадському транспорту.
Таке розширення дозволить збільшити існуючу велосипедну мережу на 200 кв. км, також як пілотний проєкт запустять велозони в Норт-Йорку та Скарборо, де додадуть по вісім нових станцій. Загальна вартість такого розширення — 11,25 млн CAD, дев’ять мільйонів із яких виділить провінція, як частина вже анонсованої обіцянки.
Байкшерінґ у Торонто працює за річною передплатою за можливість 30-хвилинних поїздок із опцією користуватися велосипедами (і змінювати після закінчення 30 хвилин) на будь-якій станції. Розширення байкшерінґу в Торонто також пов’язане і зі збільшенням на 40 км велосипедних доріжок у зв’язку з пандемією. Також у місті на вихідні перекривають великі ділянки доріг, аби дозволити пішоходам і велосипедистам користуватися ними замість автівок.
Як повідомляв «Міст», раніше українець підкорив на велосипеді
вулкан.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply