Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

У Торонто не хочуть ще одного притулку для безхатьків

Автор:

|

Жовтень 29, 2020

|

Рубрика:

У Торонто не хочуть ще одного притулку для безхатьків
Притулок Lake Shore Blvd.

Торонто прагне розширити кількість притулків для бездомних, але декотрі жителі міста виступають проти запропонованих місць розташування, не бажаючи, щоб криза безпритульних стала настільки помітною на їхньому задньому дворі.
Пропонований муніципальний притулок на 2950-70 Lake Shore Blvd. W — теперішнє місце розташування BiWay Dollar Store і порожнього чотириповерхового офісу — є одним із таких спірних місць, оскільки придбання нерухомості зараз перебуває на попередній стадії, а місцеві жителі вже скаржаться на те, який вплив притулок може справити на їхні околиці.
Віртуальна петиція проти притулку, подана ще влітку, зібрала понад 1,5 тис. підписів тих, хто «визнають необхідність у більшій кількості притулків к нашому місті, щоб допомогти жителям, а також визнають, що Covid-19 цю потребу збільшив», але вважають, що вже «більше, ніж потрібно посприяли розвитку соціальних послуг». Основний неспокій членів спільноти викликає той факт, що центр «неґативно вплине на безпеку спільноти в Новому Торонто», особливо з урахуванням безпосередній близькості шкіл і дитячих садів.
Це вже не перший випадок, коли жителі Торонто засуджують таку підтримку бездомним. На початку цього року вийшли на вулиці люди в Мідтавні, щоб протестувати проти двох притулків, які, за їхніми словами, призвели до зростання злочинності, в той час, як інші скаржилися на наметові містечка, які влітку виникли у багатьох міських парках.
20 жовтня провели інформаційні збори для громадськості, на яких жителі та місцеві підприємства висловили свою стурбованість у надії, що місто використовує цю ділянку, принаймні, частково, для чогось на кшталт постійного доступного житла. Міська рада має намір обміркувати цей варіант та інші питання щодо потенційного притулку і його наслідків ще цього тижня.
Як повідомляв «Міст», скульптор створив «бездомного Ісуса» й цілий рік шукав для нього притулок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply