Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

У Торонто буде найвища будівля Канади

Автор:

|

Листопад 13, 2020

|

Рубрика:

У Торонто буде найвища будівля Канади
Тут стоятиме велетень

Південно-західний кут вулиці Yonge і Bloor зараз нагадує кадр із стрічки «Той, хто біжить по лезу 2049». Спорудження The One від Mizrahi Developments, яка претендує на звання найвищої будівлі в Канаді, позаяк налічує 85 поверхів, триває вже три роки. Після кількох місяців затримки робота над цим амбітним промисловим об’єктом поновили.
На місці знесеного 114-річного магазину чоловічого одягу Stollerys тепер стоїть вісім суперколон, які здіймаються прямо з надр будівельної ділянки на огляд всім перехожим. Наразі ці колони досягають висоти першого поверху, в якому будуть розташовані торгові площі, але вже зараз вони дозволяють скласти враження про майбутню розкішну будівлю. Всередині розташовані похилі колони зі сталевими кришками, які спираються на основи з жовтої сталі, що утворюють внутрішнє кільце.
У центрі всього цього — Link-Belt TG2300B: спеціальний кран, який, можливо, один із найпотужніших вантажопідіймальних кранів, які коли-небудь використовували в місті. Величезний масштаб проєкту приголомшує, особливо порівняно зі скромним триповерховим історичним будинком із цегли, що досі залишається на місці. Схоже на версію Робокопа для Торонто 2020 року.
За оцінками, спорудження The One завершать не раніше 2023 року. А коли це станеться, будівля складатиме 18 поверхів торгових площ (у т. ч. Apple Store), нового готелю Andaz, що належить Hyatt, і 416 апартаментів нагорі. The One знаменує собою перший надвисокий хмарочос у країні, що незабаром перевершить свого 76-поверхового сусіда One Bloor. Це буде найвищий будинок у країні доти, доки не збудують гігантську SkyTower.
Як повідомляв «Міст», найвища у світі статуя матиме 182 метри.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply