Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

У США від рук наглядачів в’язниці помер темношкірий

Автор:

|

Серпень 10, 2020

|

Рубрика:

У США від рук наглядачів в’язниці помер темношкірий

У Сполучених Штатах стався ще один інцидент із афроамериканцем, в результаті якого чоловік помер від рук наглядачів в’язниці. Це сталося ще 2 грудня 2019 року, але відомо стало лише зараз. Згідно з даними прокурора округу Форсайт (штат Північна Кароліна), перебуваючи в слідчому ізоляторі за звинуваченням в нападі на жінку, 56-річний Джон Еліот Невілл уві сні впав із ліжка на землю.
Наглядачі виявили його «дезорієнтованим і розгубленим», тож вирішили відвести його в медичну частину. Однак той запанікував і вчинив опір. За кілька днів після подій, які відбулися після цього, чоловік помер від задухи.
Через більш ніж півроку після події за рішенням суду оприлюднили відеозаписи з натільних камер наглядачів, які дали зрозуміти реальну картину. На 45-хвилинному відео п’ятеро осіб утримують Невілла на підлозі в камері. Йому наказують не вставати, стверджуючи, що у нього стався напад. Сам чоловік при цьому волає «Стривайте, дайте встати, дайте встати», кличе маму і просить про допомогу. Та на нього все ж одягають кайданки і відводять до медсестри, де чоловік заспокоюється.
Однак знову збуджується, коли його відводять назад у камеру, де знову кладуть на землю, щоб зняти наручники. При цьому Невілл багато разів кличе на допомогу та повторює, що не може дихати. Якоїсь миті він замовкає і перестає рухатися, а за кілька днів помирає.
Після інциденту прокурор висунув п’ятьом співробітникам ізолятора та медсестрі звинувачення в ненавмисному вбивстві. Зараз їх усіх усунули від виконання обов’язків. Посмертна експертиза засвідчила, що причиною смерті стало «ускладнення після гіпоксичного ішемічного ушкодження головного мозку через зупинку серця внаслідок позиційної та компресійної асфіксії під час утримання лежачи».
Як повідомляв «Міст», після вбивства у Міннеаполісі афроамериканця Джорджа Флойда заворушення охопили більше десяти міст США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply