Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

У Саакашвілі виявили серйозне захворювання мозку

Автор:

|

Листопад 21, 2021

|

Рубрика:

У Саакашвілі виявили серйозне захворювання мозку
Михайло Саакашвілі

Ніно Ломджарія, уповноважена грузинського парламенту з прав людини, повідомила, що у громадянина України та колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі виявили ураження мозку. За її словами, у чоловіка розвинулися судоми, викликані енцефалопатією Верніке. Це серйозне захворювання мозку, яке викликає тривалий дефіцит тіаміну (вітаміну В1).
Хвороба може викликати сплутаність свідомості, порушення мʼязової координації, проблеми зі зором. Такий стан часто супроводжується іншою хронічною патологією — синдромом Корсакова, для якого характерна втрата памʼяті. У цей період необхідна повна оцінка процесів у мозку, треба провести дослідження, зокрема, магнітно-резонансну томографію.
У звʼязку з «критичною ситуацією й очікуваними ускладненнями» п. Ломджарія закликала міністра юстиції та Спеціальну пенітенціарну службу негайно перевести Саакашвілі у відповідну багатопрофільну лікарню, адже він може впасти у кому, у нього може розвинутись епілепсія і це все може закінчитися смертю. Правоохоронці до її слів дослухалися.
Як повідомляв «Міст», раніше Саакашвілі ушпиталили у тюремну лікарню.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply