Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

У РП затримали фальшивого генерала НГУ

Автор:

|

Квітень 21, 2020

|

Рубрика:

У РП затримали фальшивого генерала НГУ
Арсенал фальшивого генерала

Поліція міста Познань на заході Республіки Польща (РП) затримала чоловіка, котрий називав себе українським генералом і зберігав у себе вдома арсенал зброї. «Український генерал» насправді не має українського громадянства навіть не етнічний українець, а німець.
Правоохоронці зацікавилися інформацією з оточення футбольних хуліганів. В результаті обшуків в оселі «генерала» в містечку Казімєж Дольний біля Познані знайшли 27 екземплярів зброї, майже третина з яких виявилася придатною до бойового застосування.
Решта одиниць зброї та гранат були добре зробленими копіями. Серед арсеналу зброї також виявлено інформаційні таблички українською мовою з написами про необхідність зберігання зброї чистою.
Чоловік був в український військовий однострій з емблемами Національної гвардії України (НГУ) та шевронами українських прапорів.
Чоловік мав зареєструвати частину зброї, а решту взагалі не мав права зберігати вдома. Поліція висунула йому звинувачення у нелегальному володінні зброєю та знущанні над членами своєї сім’ї, і тимчасово заарештувала на три місяці. Фейковому «українському генералу» загрожує до восьми років в’язниці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply