Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

У РК обрали нового президента

Автор:

|

Березень 12, 2022

|

Рубрика:

У РК обрали нового президента
Юн Сук Йоль

Колишнього головного прокурора республіки Корея (РК) Юн Сук Йоля, представника консервативних опозиційних політичних сил, обрали новим президентом країни. Він переміг свого головного суперника з провладного ліберального табору.
Ці президентські вибори були одними з найбільш напружених в історії Південної Кореї. Юн Сук Йоль набрав 48,56 % голосів, а його суперник Лі Чже Мен — 47,83 %. На зустрічі з прихильниками Юн сказав, що надаватиме пріоритет «національній єдності», та сказав, що до всіх людей будуть ставитися однаково, незалежно від їхніх реґіональних, політичних і соціально-економічних відмінностей. «Я звернув би увагу на засоби до існування людей, надавав послуги нужденним і докладав би максимальних зусиль, щоб наша країна була гордим, відповідальним членом міжнародного співтовариства та вільного світу», — зазначив він.
Юн також заявив, що буде суворо боротися з північнокорейськими провокаціями і прагнутиме посилити тристоронню співпрацю в галузі безпеки з Вашинґтоном і Токіо. А також пообіцяв, що влаштує посилений союз зі Сполученими Штатами центром своєї зовнішньої політики, одночасно займаючи більш наполегливу позицію щодо Китаю. Юн Сук Йоль має вступити на посаду в травні на п’ятирічний термін.
Як повідомляв «Міст», Північна та Південна Кореї погодили укладання мирної угоди.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply