Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

У РФ засудили колишнього керівника «Нафтогазу»

Автор:

|

Листопад 28, 2020

|

Рубрика:

У РФ засудили колишнього керівника «Нафтогазу»
Ігор Бакай

Басманний суд Москви засудив до чотирьох років позбавлення волі умовно (з випробувальним терміном чотири роки) Ігоря Бакая, колишнього главу «Нафтогазу України» й екскерівника Державного управління справами України. Суд визнав його винним в шахрайстві особливо великого обсягу.
Ігоря Бакая затримали й узяли під варту в Москві в жовтні 2017-го. Згодом запобіжний захід змінили на домашній арешт. Слідчі вважали, що фігурант украв 12 млн USD у Metalloinvest Ltd, отриманих в рамках договору позики від імені індустріальної групу «Російський ведмідь».
Ігор Бакай займав посаду першого голови правління компанії «Нафтогаз» у 1998-2000 рр. З 1997-го по 2000 рік був позаштатним радником президента України Леоніда Кучми. У 2003-2004 рр. очолював Державне управління справами України. 2005-го отримав російське громадянство.
Він фігурував у низці карних справ, які розслідували українські правоохоронці. 2005 року Міністерство охорони України оголосило його в розшук у справі про зловживання повноваженнями. 2010-го за рішенням суду в Києві всі кримінальні справи стосовно Бакая припинили.
Як повідомляв «Міст», уперше в історії Франції на лаву підсудних сів експрезидент.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply