Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

У РФ схвалили законопроєкти про «регулювання Інтернету»

Автор:

|

Червень 18, 2021

|

Рубрика:

У РФ схвалили законопроєкти про «регулювання Інтернету»

Депутати Державної думи Російської Федерації прийняли в другому читанні три законопроєкти, які, за задумом їхніх авторів, мають зробити російський Інтернет більш прозорим. Перший законопроєкт, який вніс депутат Сергій Жигарєв, пропонує встановити контроль над всією рекламою, розміщеною в Рунеті.
Згідно з цим документом, рекламодавці та майданчики повинні передавати Роскомнадзору інформацію про всі рекламні кампанії, а відомство буде враховувати, зберігати й обробляти дані про рекламу. Цей же законопроєкт забороняє поширювати рекламу, спрямовану на російських споживачів, на іноземному сайті, якщо Роскомнадзор прийняв таке рішення.
Другий законопроєкт, який вніс Антон Горєлкін, вводить обов’язковий підрахунок всієї авдиторії російського сегменту Інтернету. Організацію, яка проводитиме дослідження обсягу авдиторії, вибиратиме Роскомнадзор.
Третій законопроєкт, внесений групою депутатів на чолі з Олександром Хінштейном, зобов’язує іноземні інтернет-компанії, такі як Twitter і Facebook, відкрити в РФ свої представництва, які будуть представляти їхні інтереси, в т. ч. в судах. Депутат заявив, що цей законопроєкт — про «приземлення» іноземних соціальних мереж у РФ.
У разі відмови виконати вимоги російських законів на сайтах зарубіжних соцмереж заборонять поширювати російську рекламу, їм заборонять приймати платежі від користувачів з Росії, самі сайти приберуть із пошукової видачі, а доступ до них частково або повністю обмежать.
Як повідомляв «Міст», український уряд також прагне контролювати Інтернет, але парламент виступає проти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply