Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

У президента ЧР знищили секретний документ про вибухи у Врбетіце

Автор:

|

Лютий 01, 2022

|

Рубрика:

У президента ЧР знищили секретний документ про вибухи у Врбетіце
Вибухи у Врбетіце

Поліція Чехії перевіряє обставини знищення секретного документа чеських спецслужб щодо вибухів складів озброєнь у с. Врбетіце 2014-го, виявлення нової інформації про які призвело у квітні 2021 року до дипломатичного скандалу та різкого погіршення відносин між Чеською Республікою (ЧР) і Російською Федерацією.
У повідомленні, призначеному винятково для Мілоша Земана, президента ЧР, містилися дані про причетність аґентів російської військової розвідки до вибухів, в результаті яких загинули двоє людей і завдали величезної фінансової шкоди.
Про знищення документа Служби безпеки й інформації поліція дізналася в момент перевірки дотримання режиму роботи з такою секретною інформацією. Експерти мали намір з’ясувати наявність на документі відбитків пальців чи ДНК сторонніх осіб, які мали право з ним ознайомитись.
Судячи з доступної інформації, секретне повідомлення, в якому фігурують імена двох аґентів ГРУ Анатолія Чепіги й Олександра Мішкіна, також пов’язаних зі справою про спробу отруєння у Великій Британії препаратом «Новачок» колишнього шпигуна Сергія Скрипаля, знищили разом із деякими іншими документами.
Як повідомляв «Міст», ЧР вимагає від РФ компенсацію за вибухи на військових складах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply