Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

У Посольстві України пролунав вибух

Автор:

|

Грудень 02, 2022

|

Рубрика:

У Посольстві України пролунав вибух
Посольство України в Мадриді

У Посольстві України в Іспанії під час огляду надісланого конверта стався вибух. Комендант отримав незначні поранення. Про це повідомив України Олег Ніколенко, речник Міністерства закордонних справ України.
Коменданта ушита лили та надали необхідну медичну допомогу. Загрози його життю немає. Решта працівників установи не постраждали.
Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України, доручив терміново посилити безпеку всіх українських посольств за кордоном. Він також звернувся до свого іспанського колеги вжити термінових заходів для розслідування нападу на українське дипломатичне представництво. На місці працюють іспанські правоохоронці та піротехнічні служби.
За словами п. Ніколенка, міністр також підкреслив, що хоч би хто стояв за організацією цього вибуху, їм не вдасться залякати українських дипломатів або зупинити їхню щоденну роботу над зміцненням України та протидією російській аґресії.
Пакунок із вибухівкою адресували особисто Сергію Погорельцеву, послу України в Мадриді, але секретарка запідозрила небезпеку та викликала охоронця, щоб той перевірив вміст посилки. Посол України додав, що йдеться не про потужну вибухівку. Але якби не завбачливість, то наслідки могли бути набагато гіршими. Він заявив, що не знає, хто готував теракт, розслідування веде іспанська поліція.
Як повідомляв «Міст», в Єрусалимі пролунала серія вибухів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply