Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

У Португалії різко зросла кількість отримувачів «золотих віз»

Автор:

|

Грудень 13, 2022

|

Рубрика:

У Португалії різко зросла кількість отримувачів «золотих віз»

Інвестиції в так звану золоту візу Португалії, яка дає заможним іноземцям право на проживання, збільшилися в листопаді ц. р. майже на 50 % і становили 65 млн EUR за місяць. «Золоту візу» жорстко критикують у країні, адже вона призвела до зростання цін на житло й Європейська комісія закликала до припинення подібних національних програм.
За останнє десятиліття Португалія залучила 6,6 млрд EUR таких інвестицій переважно з Китаю, Бразилії та Туреччини, причому більша частина цих грошей була вкладена в нерухомість. Щоб подати заявку, громадяни країн, що не є членами Європейського Союзу, потрібно зробити значні інвестиції в Португалію. Після цього іноземці отримують право на проживання та безвізовий в’їзд до Шенгенської зони. Тепер Лісабон розглядає можливість відмови від такої програми.
До слова, Велика Британія скасувала «золоті візи» в лютому ц. р., після путінського вторгнення в Україну через занепокоєння з приводу припливу незаконних російських грошей. Португалія надання таких віз для росіян призупинила.
Як повідомляв «Міст», у Португалії запустили радіо для підтримки біженців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply