Новини для українців всього свту

Monday, May. 10, 2021

У Портленді жорстко придушили акції протесту

Автор:

|

Липень 21, 2020

|

Рубрика:

У Портленді жорстко придушили акції протесту
Федеральні силовики у Портленді

Увага всіх Сполучених Штатів Америки прикута до Портленда (штат Ореґон), де силовики, підпорядковані Білому дому, спробували жорстко придушити протести. Люди без досвіду роботи з міськими протестами в уніформі без розпізнавальних знаків хапали мітинґарів і саджали їх у цивільні машини, порушуючи цим усі норми протоколу.
Протести проти поліційного свавілля в Портленді не вщухають уже майже два місяці. Однак до того, як Білий дім почав вимагати жорсткого придушення протестів, на них звертали увагу лише місцеві мешканці.
Та все змінилося, коли замість місцевих правоохоронці протест почали придушувати силовики без розпізнавальних знаків. На одному з відео добре видно, як на двох медиків, котрі намагаються надати першу допомогу хлопцеві, котрий лежить на землі, насуваються люди в камуфляжі, відтісняють їх і починають бити.
Вулиці міста буквально заливають сльозогінним газом. Хоча місцевій поліції, як і в багатьох інших містах США використовувати його заборонили суди. «Те, що ми пережили в Портленді, має шокувати усіх. Слова і дії президента Трампа і департаменту внутрішньої безпеки продемонстрували, що це напад на нашу демократію», — заявив Тед Вілер, мер міста.
Протестувальники у відповідь підпалили будинок поліційної профспілки. Поліція оголосила це безладами та розігнала юрбу. Наступного дня людей на вулиці вийшло ще більше. Ще одною федеральною будівлею, навколо якої збираються мітинґарі, став суд.

гола Афіна

На акцію протесту вийшла навіть оголена жінка. Її назвали «голою Афіною». У соціальних мережах опублікували відео, як «гола Афіна» йде по дорозі, потім її від поліціянтів щитом прикриває інший протестувальник. Правоохоронці стріляли їй під ноги перцевими кульками.
Тим часом президент Дональд Трамп діями своїх силовиків задоволений. «Ми намагаємося допомогти Портленду, а не зашкодити йому. У місті вже понад місяць немає влади, є лише анархісти й агітатори. Ми мусимо захистити федеральні споруди і наш народ», — заявив він.
У відповідь п. Вілер заявив, що федеральні служби не можна використовувати як особисту армію. «Це не політичний театр. Це дуже небезпечно. На вулицях нашого міста федеральні силовики загострюють становище і шкодять жителям Портленда», — наголосив він.
Як повідомляв «Міст», після протестів у Баффало підліток прибрав вулицю й отримав стипендію.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply