Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

У Нагірному Карабасі з’явилися миротворці РФ

Автор:

|

Листопад 10, 2020

|

Рубрика:

У Нагірному Карабасі з’явилися миротворці РФ
Російські миротворці

Прем’єр-міністр Республіки Вірменія Пашинян, президент Азербайджану Алієв і Путін підписали спільну заяву про повне припинення військових дій в Нагірному Карабасі з опівночі 10 листопада. Відтак із 6.00 вівторка Російська Федерація (РФ) розпочала розгортання в Нагірному Карабасі миротворців паралельно з виведенням вірменських підрозділів.
Перші чотири літаки Іл-76, які здійснюють перекидання російських миротворців у район виконання завдань у зоні нагірно-карабаського конфлікту, вилетіли з летовища Ульяновськ-Східний. На облавку повітряних суден був особовий склад миротворчого з’єднання, автомобільна техніка, бронетранспортери і матеріальні засоби. Потім стало відомо про виліт ще двох літаків.
Основу контингенту складають підрозділи 15-ї окремої мотострілкової бригади Центрального військового округу РФ. Для контролю за дотриманням домовленостей про припинення військових дій російські наглядові пости виставляють вздовж лінії зіткнення в Нагірному Карабасі й уздовж Лачинського коридору, що сполучає Вірменію та Нагірний Карабах. Командування миротворчою операцією розміститься в місті Степанакерт.
Натомість у Вірменії протестувальники захопили трибуну парламенту з вимогою сформувати новий уряд, який зможе скасувати участь у домовленостях із припинення бойових дій у Нагірному Карабасі. Нечисленна охорона намагалася завадити юрбі, проте мітинґарі буквально зім’яли охоронців і увірвалися в залу засідань і стали вимагати продовження бойових дій у Карабасі.
Як повідомляв «Міст», президент Туреччини Ердоган привітав Азербайджан із черговим захопленням міста.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply