Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

У М’янмі порушили нові справи проти Аун Сан Су Чжі

Автор:

|

Червень 16, 2021

|

Рубрика:

У М’янмі порушили нові справи проти Аун Сан Су Чжі
Аун Сан Су Чжі

Військова влада М’янми порушила нові справи про корупцію проти поваленої лідерки Аун Сан Су Чжі. Її звинуватили в зловживанні владою і отриманні хабарів. Ці справи є останніми з серії справ, порушених проти політикині. Вони пов’язані з неналежним використанням землі для благодійного фонду «До Кхін Чжі», який вона очолювала і який начебто незаконно отримав 600 тис. USD і 11,4 кг золота. Фонд «До Кхін Чжі» заснували від імені покійної матері Су Чжі, щоб допомогти в розвитку освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення в М’янмі.
Аун Сан Су Чжі визнали винною в «скоєнні корупції з використанням свого звання». Тому їй було висунули звинувачення за ст. 55 Закону про боротьбу з корупцією, яка передбачає позбавлення волі на термін до 15 років. Кхін Маун Зау, адвокат політикині, заявив, що розслідування «корупції» тривають і не розглядають у жодному суді. Він назвав звинувачення абсурдними.
Справи, порушені проти Су Чжі, змінювалися від порушення протоколів під час пандемії під час кампанії та незаконного володіння раціями до порушення Закону про державну таємницю. Її прихильники заявляють, що справи мають політичне підґрунтя.
Як повідомляв «Міст», у М’янмі розпочалися бойові дії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply