Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

У Мельбурні запровадили комендантську годину

Автор:

|

Серпень 03, 2020

|

Рубрика:

У Мельбурні запровадили комендантську годину
Мельбурнці намагаються встигнути до початку комендантської години

Влада австралійського штату Вікторія оголосила режим лиха через коронавірус. Про це повідомив Деніел Ендрюс, губернатор штату. Найбільш жорсткі обмеження вводять у Мельбурні, другому за величиною місті Австралії. Там із 2 серпня оголосили протиепідемічні обмеження четвертого рівня, що передбачають комендантську годину з 20.00 до 5.00. Заходи будуть діяти щонайменше до 13 вересня. За словами губернатора, якщо не вжити суворих заходів зараз, з епідемією доведеться боротися ще місяці і місяці.
Ті, хто проживають в Мельбурні, позбавлені права покидати будинок більш ніж на 5 км для покупок або занять спортом на повітрі впродовж однієї години. У місті заборонили весілля, на похороні можуть бути присутніми до десяти осіб.
Навчання в університетах з 6 серпня знову стане дистанційним, а дитячі садки закрили вже. Для осіб, котрі живуть за межами Мельбурна, буде діяти третій рівень обмежень. За словами п. Ендрюса, тривалість жорстких заходів у Вікторії можна буде скоротити за зменшення виявлених випадків коронавірусу, але те, що місто повернеться до третього етапу обмежень, малоймовірно.
Як повідомляв «Міст», у Сербії вибухнув бунт проти комендантської години.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply