Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

У Лівії знищили системи ППО армії Хафтара

Автор:

|

Травень 21, 2020

|

Рубрика:

У Лівії знищили системи ППО армії Хафтара

У Лівії війська визнаного міжнародним співтовариством Уряду національної згоди (УНЗ) атакували «Лівійську національну армію» (ЛНА) Халіфи Хафтара, що базується на сході країни, і знищили низку систем протиповітряної оборони (ППО). Про це повідомив Мохаммед Гононо, представника Збройних сил (ЗС) Лівії й уточнив, що загалом знищили шість систем в різних районах на заході Лівії.
Також ЗС Лівії оприлюднили відео знищення російських систем ППО «Панцир», які Москва передала Халіфі Хафтару. На відео відображений момент знищення ударними безпілотними літальними апаратами (БПЛА) комплексу «Панцир» в районі міста Тархуна. Його найманці Хафтара використовують як логістичний центр і командний штаб, звідки путчисти планують та організовують атаки на війська УНЗ і мирне населення.
Також у районі Вишке на південь від міста Сирт точні удари БПЛА вивели з ладу ще один «Панцир».
Своєю чергою, ЛНА оголосила про атаку на урядові війська неподалік від міста Гар’ян, розташованого приблизно за 80 км на південь від столиці Тріполі, в результаті якої загинули десятки військовослужбовців і знищили понад 20 одиниць військової техніки.
Як повідомляв «Міст», найманці приватної військової компанії «Ваґнер» застосували в Лівії хімічну зброю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply