Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

У Лівані тепер вибухнули антиурядові протести

Автор:

|

Серпень 08, 2020

|

Рубрика:

У Лівані тепер вибухнули антиурядові протести
Протести у Лівані

У ліванській столиці спалахнули антиурядові протести. Розлючені люди спробували штурмувати парламент. На акцію прийшли сотні людей, вони звинувачують у некровному вибуху в порту Бейрута владу. Кажуть, що до цього призвели недбальство та корупція. Мітинґарі оточили парламент, а тоді вступили у сутички з правоохоронцями. Поліція задіяла проти них сльозогінний газ.
Відтак протестувальники створили петицію зі закликом повернути країну під контроль Франції. Її адресували ї Еммануелю Макрону, президенту Франції, й опублікували за день до того, як він відвідав Ліван. «Ліванські чиновники проявили повну нездатність до управління країною. Вважаємо, що Лівану треба повернутися під контроль Франції, щоб встановити безперебійне і тривале управління», — йдеться в петиції. Її вже підписали понад 60 тис. осіб. Нагадаємо, що Франція управляла Ліваном у 1923-1944 рр.
Тим часом, у Бейруті почали прощатися зі загиблими. Їхня кількість — уже більше 150 осіб. Понад 5 тис. людей зазнали поранень. Після траґедії в Лівані 19 чиновників посадили під домашній арешт.
Як повідомляв «Міст», жахливий вибух у Лівані стався 4 серпня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply