Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

У лавах сил РФ в Україні воюють неонацисти

Автор:

|

Травень 23, 2022

|

Рубрика:

У лавах сил РФ в Україні воюють неонацисти
Члени банди «Русич»

Німецька розвідка має інформацію про те, що в лавах Збройних сил Російської Федерації (РФ), залучених до війни в Україні, є члени російських праворадикальних і неонацистських організацій. Семисторінковий огляд передали кільком федеральним міністерствам.
У документі йдеться, що у війні проти України беруть участь члени щонайменше двох праворадикальних груп, із щонайменше однією особою праворадикальних поглядів Кремль співпрацює для своїх цілей. Автори огляду пишуть, що співпраця з такими групами зводить до абсурду «денацифікацію України» як імовірну причину війни.
У документі не вказують, скільки представників таких організацій можуть бути залучені до бойових дій проти України, але наводяться імена окремих підрозділів. «Російський імперський леґіон» уже з’являвся в у Луганську та Донецьку у 2014-2015 рр., та має власну тренувальну базу у Санкт-Петербурзі. Заступник керівника цієї організації, Дениса Гарієва, нібито загинув в Україні, а сам Гарієв і ще кілька бойовиків зазнали серйозних поранень.
Про «Русич» в огляді пишуть, що ця група може бути пов’язана з приватною військової компанією «Ваґнер» і брала участь у бойових діях на сході України у 2014-2015 рр., а також, можливо, у Сирії. На етапі гарячої фази російсько-української війни бойовики «Русича» почали брати участь у боях на початку квітня ц. р.
Аналітики BND включили до документа фото співзасновників «Русича», на якому Олексій М. позує з прапором зі свастикою, а його колега Ян П. демонструє нацистське привітання. Пишуть також про праворадикала Олександра М. родом із Донецька, який у квітні через Телеграм-канал шукав добровольців для війни з Україною. Він сам воював на боці бойовиків і працював кореспондентом для кремлівського «Першого каналу».
Як повідомляв «Міст», у Кремлі відзначили пам’ять нацистів.

About Author

Meest-Online