Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

У Латвії анулювали ліцензію російського каналу «Дождь»

Автор:

|

Грудень 07, 2022

|

Рубрика:

У Латвії анулювали ліцензію російського каналу «Дождь»
У Латвії російського «дощу» не буде

На російському телевізійному каналі «Дождь», який виходив у Ризі, заявили про допомогу в оснащенні мобілізованих окупантів, яких відправляють убивати українців. Ведучого Олексія Коростельова, який це оголосив, звільнили з роботи.
А Національна рада з електронних засобів масової інформації Латвії ухвалила рішення про анулювання телеканалу. Іварс Аболіньш, голова Ради, уточнив, що рішення про відкликання ліцензії на мовлення ухвалили у зв’язку зі загрозою національній безпеці та громадському порядку. «Дождь» припинить мовлення у Латвії з 8 грудня. Рішення було ухвалено після оцінки комплексу порушень: ненадання треку національною мовою для трансляцій, зображення Криму на мапі як частину території Росії, назва російської армії «наша армія», можлива підтримка російської армії. Також оцінили інформацію, отриману від Служби державної безпеки, зміст якої п. Аболіньш не розголошував.
Мовлення «Дождя» також планують заблокувати на YouTube у Латвії. Іварс Аболіньш наголосив, що керівництво «Дождя» не розуміє і не усвідомлює значущості та серйозності порушень, тому не може діяти на території Латвії.
Як повідомляв «Міст», в РФ приховують правду про війну в Україні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply