Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

У Китаї виявили новий небезпечний вірус

Автор:

|

Серпень 09, 2020

|

Рубрика:

У Китаї виявили новий небезпечний вірус
Вірус SFTS

У Китаї заговорили про новий небезпечний вірус, який називається SFTS і може призвести до летального результату. Фахівці з’ясували, що цей вірус передається головним чином через укуси комах. За першу половину цього року в Китаї виявили понад 60 інфікованих ним, з них семеро померли.
Китайська вірусологиня Шен Цзіфан, котрий працює в шпиталі при Чжецзянському університеті, пояснила, що не можна відкидати можливість передавання цього вірусу від людини до людини. Вона уточнила, що інфекція може поширюватися через кров або гній.
Статистика засвідчує, що понад 60 % випадків зараження SFTS зареєстрували в провінції Цзянсу на сході країни, інші — в Аньхой і Чжецзян, які прилягають до цього реґіону зі заходу і з півдня відповідно. У заражених спостерігали такі симптоми, як підвищена температура, кашель, а також зниження рівня лейкоцитів в крові й утворення тромбоцитів.
Місцеві вірусологи пояснили, що збудник цього захворювання виявили ще 2011 року, він відноситься до родини буньявірусів, що вражають хребетних, членистоногих, а також рослини. Китайські медики зазначають, що SFTS ще мало вивчений. Водночас вважають, що його існування не повинно викликати паніку, а правильна поведінка — бути пильним і дотримуватися гігієни.
Раніше «Міст» розповідав, як безпечно провести відпустку в умовах пандемії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply