Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

У Каталонії запроваджують тимчасові щомісячні виплати

Автор:

|

Грудень 27, 2022

|

Рубрика:

У Каталонії запроваджують тимчасові щомісячні виплати

Каталонський уряд започаткував програму допомоги біженцям із України, завдяки якій останні можуть отримувати по 400 EUR на місяць плюс 100 EUR на кожну дитину, яка перебуває на їхньому утриманні, упродовж шести місяців. Виплати надаватимуть відповідно до декрету уряду Іспанії, який був схвалений у серпні ц. р. і передбачає виділення 52,8 млн EUR, із яких трохи більше 13 млн EUR призначені для Каталонії.
До 31 січня 2023-го біженці з України або третіх країн, які користуються статусом тимчасового захисту, можуть подати заявку на отримання виплат разом із документом на посвідчення особи та статусу тимчасового захисту, а також довідкою про банківські реквізити.
Щоб претендувати на виплати, вони повинні будуть довести, що на момент повномасштабного вторгнення проживали в Україні. Також вони мають бути зареєстровані в одному з муніципалітетів Каталонії та довести, що не мають власних коштів для проживання.
Заявки подають в індивідуальному порядку до Міністерства з питань рівності та фемінізму Каталонії або його територіальних відділень. Заявку від імені неповнолітньої особи подає її опікун або один із батьків, який отримуватиме за неї кошти. Станом на липень ц. р. більше ніж 130 тис. українців отримали в Іспанії статус тимчасового захисту.
Як повідомляв «Міст», Чарльз III зустрівся з українськими біженцями.

About Author

Meest-Online