Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

У Каспійському морі стався потужний вибух

Автор:

|

Липень 05, 2021

|

Рубрика:

У Каспійському морі стався потужний вибух
Вибух на Каспії

Увечері 4 липня у Каспійському морі стався вибух на одній із нафтовидобувних платформ. Очевидці в соціальних мережах повідомляють про достатньо сильну вибухову хвилю, яка відчувалася на березі. Вибух, імовірно, стався на газовому родовищі Умід в азербайджанському секторі Каспійського моря.
В Азербайджані встановлюють причину вибуху. Однак офіційний Баку спростував інформацію про те, що вибух стався на нафтовидобувній платформі або на одному з кораблів країни. «До Міністерства з надзвичайних ситуацій упродовж дня не надходило інформації про будь-які надзвичайні події на нафтовій інфраструктурі або промислових об’єктах у морі. Проте зараз спільно з фахівцями відповідних структур проводять розслідування у зв’язку з пожежею», — зазначили в повідомленні.
Своєю чергою, Державна нафтова компанія Азербайджану SOCAR підтвердила, що на її морських платформах аварій не ставалося. При цьому керівництво прийняло рішення відправити корабель до місця вибуху для розслідування причин займання. А Міністерство екології та природних ресурсів Азербайджану повідомило, що причиною вибуху, попередньо, стало виверження грязьового вулкана в море.
Як повідомляв «Міст», у Ніґерії вибухнув бензовоз.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply