Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

У Канаді бари відчинили, але дозволили не все

Автор:

|

Липень 19, 2020

|

Рубрика:

У Канаді бари відчинили, але дозволили не все
Даґ Форд

Онтарійський уряд 13 липня оголосив, що частина провінції 17 липня перейде до третього етапу плану економічного рестарту. Даґ Форд повідомив, що до нього перейдуть 24 реґіони провінції, однак до списку не увійшли Великий Торонто і Ніаґара.
На цьому етапі зможуть відчинити свої двері бари та ресторани. Проте вони будуть змушені строго дотримуватися певних вимог щодо того, що можні робити, відвідуючи ці заклади. Так, у всіх барах і ресторанах заборонять танці, за винятком, коли це робитиме у рамках культурної програми спеціально запрошений професіонал з дотриманням всіх правил санітарної безпеки.
Жива музика та вокал також зазнають змін. Музичний супровід дозволять, але між виконавцями та гостями мають встановлювати перегородки, і буде необхідно дотримуватися соціальне дистанціювання. Приватним караоке-залам наразі працювати заборонено.
У список дозволених послуг на третьому етапі немає і «шведського столу». На відміну про колишніх часів, коли гості спершу сиротливо тулилися біля шинквасу, теперішні правила диктують, що всі відвідувачі повинні сидіти в залі. Крім цього, не можна протискатися крізь юрбу, щоб потрапити в своє улюблене містечко. У приміщеннях можуть одночасно перебувати не більше 50 осіб, і, природно, необхідно дотримуватися дистанціювання.
Як повідомляв «Міст», у США з продажу зняли «антирасистське» пиво.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply