Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

У Канаді закупили по чотири дози Covid-вакцини на кожного жителя

Автор:

|

Грудень 12, 2020

|

Рубрика:

У Канаді закупили по чотири дози Covid-вакцини на кожного жителя

Канада закупила вакцину від Covid-19 в обсязі, якого вистачить для вакцинації 154 млн осіб, тоді як населення країни становить менше 40 млн. 7 грудня канадська влада подвоїла своє замовлення на вакцину компанії Moderna, до 40 млн доз. Перші 249 тис. доз вакцини Pfizer прибудуть до країни наступного тижня.
«Перші канадці будуть вакциновані наступного тижня, якщо цього тижня ми отримаємо дозвіл від Міністерства охорони здоров’я. Ми зробимо великий крок вперед у графіку вакцинації, і це позитивне досягнення в роботі щодо забезпечення якнайшвидшого захисту громадян», — заявив Джастін Трюдо.
Своєю чергою, Крістін Елліотт, міністерка охорони здоров’я Онтаріо, 7 грудня заявила, що щеплення від коронавірусу не буде обов’язковим. «Ми не можемо змусити людей вакцинуватися, але я згодна з прем’єром — ми закликаємо всіх, хто може, зробити щеплення, — зазначила вона. — Ті, хто не зробить щеплення, можливо, зіткнуться з певними обмеженнями, до прикладу, при подорожах. Але робити щеплення чи ні — рішення кожної конкретної людини, прийняте на основі того, що для нього найважливіше. Але ми б хотіли, щоб вакцинувалася кожен».
Наразі Канада з великим відривом лідирує в списку країн, що забезпечили населення вакциною. За оцінками Bloomberg, у Канади є вакцина для 400 % населення, у Великій Британії — для 295 %, в Австралії — для 269 %.
Водночас, за даними The Washington Post, компанія Pfizer попередила адміністрацію Дональда Трампа, що не зможе надати США в достатній кількості дози вакцини від коронавірусу до червня-липня 2021-го, позаяк значну кількість доз вже встигли викупити інші країни.
Як повідомляв «Міст», світ втомився від коронавірусу і хоче якнайшвидше його позбутися.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply