Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

У Канаді схвалили індійську вакцину від Covid-19

Автор:

|

Березень 08, 2021

|

Рубрика:

У Канаді схвалили індійську вакцину від Covid-19

Проблеми на європейському виробничому майданчику AstraZeneca Plc у січні ц. р. спричинили шість тижнів затримки, щоб отримати версію вакцини проти Covid-19, виготовлену на індійському заводі. Про це повідомляє канадська фармацевтична компанія, яка подала заявку на реєстрацію. Минулого тижня служба охорони здоров’я Канади схвалила вакцину Covid-19 від AstraZeneca.
Близько 500 тис. доз, які виготовила індійська компанія SII, найбільший у світі виробник вакцин, мають прибути до Канади вже незабаром. Це значно пришвидшить вакцинацію в країні. Таке швидке схвалення Health Canada пояснили чотирма роками спільної роботи SII та Verity, спрямованих на лікування раку в Канаді.
26 лютого канадська влада заявила, що погодилася придбати до середини травня ц. р. 2 млн доз вакцин у Verity та Serum, що достатньо для вакцинації 2,7 % населення. Лише близько 3,6 % канадців зараз отримали принаймні одну дозу вакцини.
Не маючи місцевого виробництва вакцин проти Covid-19, Канада стежить за багатьма розвиненими країнами в галузі щеплень, оскільки світ інтенсивно працює над виготовленням щеплень для достатньої кількості людей, аби зупинити пандемію.
Постачання з SII надійде через кілька тижнів після того, як Нарендра Моді, прем’єр-міністр Індії, запевнив Джастіна Трюдо в тому, що Індія зробить усе можливе, щоб забезпечити Канаду вакцинами. Британські та канадські регулятори мають угоду про взаємне визнання, яка робить затвердження їхніх виробничих ділянок рівноцінними.
Компанія SII, генеральний директор якої нещодавно публічно запевнив канадський уряд, що незабаром відвантажать вакцини, не відразу відповіла на запит щодо коментарів щодо того, коли отримала дозволи на експорт до Канади. Наразі Канада отримала близько 2,4 млн доз вакцин від Pfizer Inc/BioNTech SE і Moderna Inc. Уряд заявив, що постачання різко збільшаться у другому кварталі ц. р.
Як повідомляв «Міст», індійській вакцині в Україні довіряють мало.

Олена Івашків, Вголос

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply