Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

У Канаді щеплення від коронавірусу може стати для школярів обов’язковим

Автор:

|

Серпень 31, 2021

|

Рубрика:

У Канаді щеплення від коронавірусу може стати  для школярів обов’язковим

Уряду провінції Онтаріо настійно рекомендують додати Covid-19 до переліку хвороб, від яких учні початкової та середньої школи повинні пройти вакцинацію для очного навчання в школах. Науково-дослідний центр із питань освіти в Торонто People for Education відправив відповідного листа міністру освіти Стівену Лечче та міністерці охорони здоров’я Крістін Елліот. «Ця проблема особливо актуальна, адже в Онтаріо менше 70 % дітей у віці 12-17 років вакциновані повністю», — зазначила Енні Кіддер, виконавча директорка People for Education.
Вона вважає, що уряд має прискорити розробку стандартизованих свідоцтв про вакцинацію» щоб допомогти адміністрації шкіл встановити різні вимоги до ізоляції для людей, які контактували з інфікованими, залежно від статусу вакцинації. «Сподіваюся, що до нашої думки прислухаються, — заявила п. Кіддер. — Впровадити нові правила не так уже й складно». За її словами, насамперед це важливо для психічного здоров’я дітей, яке і так значно постраждало через закриття шкіл на ранніх етапах пандемії.
Пітер Джуні, науковий керівник консультативного столу Онтаріо, визнав, що відкриття шкіл «вплине» на приріст захворюваності, і припустив, що можуть знадобитися додаткові заходи громадської охорони здоров’я, щоб скоротити кількість випадків зараження коронавірусів, принаймні, до того моменту, коли буде можна робити щеплення дітям до 12 років.
Як повідомляв «Міст», станом на 30 серпня в Канаді прищепили вже 53 124 249 доз.

About Author

Meest-Online