Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

У Канаді пом’якшили правила перетину кордону

Автор:

|

Червень 20, 2020

|

Рубрика:

У Канаді пом’якшили правила перетину кордону

Канадський уряд дозволив близьким родичам своїх громадян і постійних мешканців приїздити до країни, попри пов’язані з Covid-19 обмеження на перетин кордону. Про це повідомив Марко Мендічіно, міністр імміґрації Канади. «Радий оголосити про запровадження винятку із чинних обмежень на пересування, що дозволить близьким родичам громадян Канади і постійних мешканців в’їжджати до нашої країни», — зазначив він.
За словами урядовця, для охочих потрапити до Канади встановили низку вимог. «По-перше, близькими родичами вважатимуться чоловіки та дружини, в т. ч. цивільні, неповнолітні діти, а також батьки і законні опікуни. По-друге, близькі родичі повинні мати намір перебувати в Канаді щонайменше 15 днів. По-третє, всі інші процедури охорони громадського здоров’я, в т. ч. опитування на кордоні, будуть виконуватися», — поінформував він.
Міністр звернув особливу увагу на вимогу до усіх приїжджих ізолюватися на 14 днів. «Скажу прямо: виняток для близьких родичів не означає, що кордон відкривають для подорожей вихідного дня чи для тих, хто лише хоче відвідати приватне або соціальне зібрання. Люди, котрі приїздять з-за кордону, все одно повинні мати чинну візу або електронний дозвіл на в’їзд. Метою цього кроку не є надання можливості приїздити та залишати Канаду коли завгодно. Натомість ми прагнемо допомогти канадським родинам об’єднатися у ці безпрецедентні часи», — підсумував він.
Як повідомляв «Міст», Канада закрила свої кордони для більшості іноземців, у т. ч. родичів громадян і постійних мешканців у березні ц. р. Хоча «важливі подорожі» не припиняли, охочих потрапити до Канади з метою туризму або інших розваг до країни не впускають.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply