Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

У Канаді — нова колірна система обмежень, пов’язаних із Covid-19

Автор:

|

Листопад 09, 2020

|

Рубрика:

У Канаді — нова колірна система обмежень, пов’язаних із Covid-19
Даґ Форд

Онтарійський уряд репрезентував нову багаторівневу систему обмежень, пов’язаних із пандемією коронавірусу, яка дозволить більшості підприємств відновити роботу, хоча і з більш раннім часом закриття, більш строгими обмеженнями й обов’язковою перевіркою симптомів.
Нова система помістить кожне з підрозділів громадського охорони здоров’я Онтаріо в одну з п’ятьох категорій із колірним кодуванням залежно від рівня поширення вірусу в їхніх громадах і місткості лікарень. Згідно з планом, чотири реґіони, які зараз перебувають у модифікованої версії Етапу 2 — Торонто, Пів, Оттава і Йорк — приєднають до помаранчевої категорії, що отримала назву «Обмеження».
Прем’єр Даґ Форд заявив, що Оттаву, Пів і Йорк офіційно переведуть у помаранчеву категорію з 12.01 в суботу, що дозволить відновити роботу тренажерних залів, а барів і ресторанів — відновити харчування в приміщенні. Однак Торонто залишиться в модифікованої версії Етапу 2 до 14 листопада, після того, як мер Джон Торі попросив «трохи більше часу». Нова структура дозволить чиновникам охорони здоров’я посилювати та послаблювати обмеження в певних реґіонах залежно від ступеню поширення вірусу. За словами офіційних осіб, мета новацій полягає в тому, щоб урешті-решт включити всі реґіони в зелену категорію, яка по суті замінює третій етап. Однак Абду Шаркаві, фахівець із інфекційних захворювань, вважає, що нова концепція є «поспішною» та «недалекоглядною», з огляду на той факт, що інфекція продовжує зростати.
Як повідомляв «Міст», Канада готова допомогти своїм громадянам у США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply