Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

У Канаді — найбільший за 75 років пакет економічної допомоги

Автор:

|

Січень 22, 2021

|

Рубрика:

У Канаді — найбільший за 75 років пакет економічної допомоги
Христя Фріланд

Канада надасть найбільший пакет економічної допомоги з часів Другої світової війни. Широкомасштабний план передбачає адресну допомогу для секторів бізнесу, що постраждали найбільше, інвестиції в будинки для людей похилого віку та поширення вакцини проти Covid-19. Федеральний уряд витратить 100 млрд CAD, аби дати поштовх постпандемічній економіці країни. Витрати складуть 3-4 % валового внутрішнього продукту країни. Ейрін О’Тул, лідерка канадської опозиції, назвала цей план «шокуючим».
Як заявила Христя Фріланд, міністерка фінансів Канади, амбітний пакет стимулів витратять упродовж наступних трьох років. Галузі, які були особливо вразливі перед економічним спадом — туризм, подорожі та мистецтво — матимуть право на отримання бізнесових кредитів до мільйона доларів терміном на десять років із низькими відсотковими ставками. Для канадських родин із низькими та середніми доходами уряд обіцяє виділити до 1,2 тис. CAD на кожну дитину до шести років.
Ще мільярд доларів спрямують на вакцинацію. За словами п. Фріланд, офіційна Оттава уклала вже сім різних контрактів на закупівлю вакцин, яких достатньо для того, щоб кожен канадець отримав десять доз безкоштовно. Через виділення такого пакета допомоги Канада зіткнеться з найбільшим дефіцитом бюджету з часів Другої світової війни, який до березня ц. р. сягне історичного рівня в 381,6 млрд CAD.
Як повідомляв «Міст», закордонними справами в Канаді зайнявся астронавт.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply