Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

У Канаді масові перебої у стільниковому зв’язку

Автор:

|

Квітень 24, 2021

|

Рубрика:

У Канаді масові перебої у стільниковому зв’язку

Відімкнення стільникового зв’язку по всій країні привело до того, що в понеділок клієнти Rogers Communications Inc. практично не могли здійснювати дзвінки або відправляти SMS. Проблеми зафіксували в більшості великих канадських міст. Хоча перебої в наданні послуг зв’язку в основному реєструють у південному Онтаріо, мапа вимкнень показує, що проблеми з обслуговуванням охоплюють всю країну — від Британської Колумбії до Нової Шотландії.
Частина користувачів поділилася в соціальних мережах переживаннями з цього приводу, зазначивши, що стільникові мережі для них вкрай важливі, позаяк вони працюють із дому через діючі обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу.
Національний оператор бездротового зв’язку повідомив на своїй сторінці в Twitter, що проводять відновлювальні роботи в посиленому режимі. А представники екстрених служб пояснили в Twitter, що, хоча користувачі бездротових мереж можуть здійснювати дзвінки на 911, отримати зворотний дзвінок вони не можуть. «У нас є кілька скинутих дзвінків на 911, які потрібно було б відпрацювати, — повідомила місцева поліція Ватерлоо в Twitter. — Будь ласка, не кладіть слухавку, якщо зателефонуйте в 911. Залишайтеся на лінії, щоб ми могли зрозуміти, що з вами все гаразд».
Корпорація Rogers є власником мережі національного масштабу, вона працюючи під брендами Rogers, Fido і Chatr. Згідно з інформацією, розміщеною на веб-сайті Rogers, телекомунікаційна компанія надає послуги мобільного зв’язку, з оплатою за фактом і за передоплатою, приблизно 10,9 млн споживачів і комерційним абонентам на канадському ринку бездротових мереж.
Як повідомляв «Міст», перший абонентом стільникового зв’язку був американець Мартін Купер.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply