Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

У Йорданії відбулася спроба державного перевороту

Автор:

|

Квітень 05, 2021

|

Рубрика:

У Йорданії відбулася спроба державного перевороту
Хамза бен Гусейн

У Йорданії запобігли спробі державного перевороту. Там затримали 20 високопоставлених офіцерів і представників верхівки племен і посадили під домашній арешт Хамзу бен Гусейна, колишнього наслідного принца країни.
Останній записав відеозвернення, в якому заявив, що перебуває під домашнім арештом на тлі критики дій уряду. «Мене навідав начальник генерального штабу йорданських збройних сил. Він поінформував, що мені не дозволяють виходити на вулицю, спілкуватися з людьми або зустрічатися з ними, позаяк на тих зустрічах, де я був присутній, або в соціальних мережах за підсумками заходів із моєю участю помітили критику уряду або короля», — зазначив він.
Хамза бен Гусейн вважає теперішній йорданський уряд корумпованим і некомпетентним. Він додав, що ситуація досягла такої точки, коли ніхто не може говорити або висловлювати думку з будь-якого питання і не бути зацькованим, заарештованим, замученим і не зіткнутися з погрозами.
40-річний принц — син покійного короля Гусейна бен Талала і його дружини королеви Нур, він — єдинокровний брат короля Абдалли II. Посаду наслідного принца Йорданії займав у 1999-2004 рр. Зараз спадкоємцем престолу є 26-річний принц Гусейн бен Абдалла, старший син Абдалли II і королеви Ранії.
Як повідомляв «Міст», державний переворот готували й на Гаїті.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply