Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

У Франції росіяни побили біженок із Ізюму

Автор:

|

Жовтень 09, 2022

|

Рубрика:

У Франції росіяни побили біженок із Ізюму
Аліна й Олена

Українське посольство у Парижі взяло на особливий контроль справу про побиття двох українок у Франції. Про це поінформував Олег Ніколенко, речник Міністерства закордонних справ України. «Дипломати взаємодіють із французькими правоохоронцями для оперативного розслідування нападу, підтримують зв’язок із постраждалими, яким надали необхідну медичну допомогу. Нападники мають бути покарані», — заявив він.
Про напад на українок повідомив Володимир Когутяк, віцепрезидент Спілки українців у Франції. Він розповів, що напад стався в Рокбрюн-Кап-Мартен. «Наразі злочинців ще не знайшли», — додав діяч.
За повідомленням французького часопису Monaco-Matin, українки Аліна й її мати Олена під час прогулянки вздовж узбережжя увімкнули на телефоні надісланий їм ролик із українською музикою. «Це була українська музика. У тексті пісні йшлося: «Світу було б краще без російської армії», — розповідає Олена.
На музику відреагував гурт із чотирьох осіб. «Один із чоловіків побіг до нас. Він ударив мене в обличчя, я впала на землю, тоді він ударив мене ногою. Потім ще тричі вдарив мою матір», — згадує Аліна.
Внаслідок нападу в Олени зламаний ніс. В Аліни сильні болі в ногах та голові. Їх ушпиталили. Свідки стверджують, що нападник був росіянином. Аліна й Олена втекли з Ізюму після окупації міста російськими військами.
Як повідомляв «Міст», в Ірландії побили українських підлітків-біженців.

Олена Расенко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply