Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

У ДРК четвертий спалах Еболи за три роки

Автор:

|

Лютий 10, 2021

|

Рубрика:

У ДРК четвертий спалах Еболи за три роки
Ебола — стоп!

У Демократичній Республіці Конґо (ДРК) знову зареєстрували новий спалах смертельної Еболи, четвертий за останні три роки, після того, як країна в листопаді 2020-го поборола останню хвилю захворювання. Працівники охорони здоров’я підтвердили черговий спалах Еболи на сході країни: в неділю померла жінка в Бутембо, інфікована минулого тижня.
Нова хвиля небезпечної недуги розпочалася трохи менше, ніж за три місяці після того, як країна оголосила про закінчення третього спалаху Еболи, в результаті якого загинуло 55 людей. Тепер там виявили більше 23,6 тис. підтверджених заражень коронавірусом та 681 смерть.
Це 12-й спалах Еболи в охопленій конфліктами ДРК — уперше вірус виявили в цій країні 1976 року. У червні 2020-го виник спалах в західній провінції Екватор, заразивши щонайменше 130 людей. Спалах 2018-го в Східному Конґо став другим за рівнем смертності у світі, внаслідок чого загинули 2 299 людей. Цей спалах тривав майже два роки і з ним боролися на тлі безпрецедентних викликів, в т. ч. загострений конфлікт між озброєними бандами, найбільшою епідемією кору в світі та поширенням Covid-19.
Працівники охорони здоров’я переживають, що новий спалах Еболи може погано вплинути на слабку систему охорони здоров’я в країні, особливо, на фоні поширення коронавірусу.
Як повідомляв «Міст», у США також зареєстрували перший випадок зараження смертельною лихоманкою Ебола.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply