Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 30, 2021

У Чилі почали процедуру імпічменту президента

Автор:

|

Жовтень 15, 2021

|

Рубрика:

У Чилі почали процедуру імпічменту президента
Себастьян Піньєра

Опозиція в Чилі почала процедуру імпічменту президенту Себастьяну Піньєрі в зв’язку з можливими порушеннями під час продажу гірничодобувної компанії. Подробиці угоди були розкриті в Pandora Papers. Сім’я Піньери продала свою частку руднику «Домінґа» 2010 року близькому другу і діловому партнеру Карлосу Альберто Делано. Розслідування документів Pandora виявило докази, що дозволяють припустити, що частина платежу містила пункт, який вимагає від уряду не посилювати заходи з охорони довкілля в районі, запропонованому для копальні на півночі Чилі.
Державна прокуратура Чилі заявила, що почне розслідування можливих звинувачень у корупції і податкових порушеннях, пов’язаних із цим продажем. Хайме Наранхо, «лівий» депутат нижньої палати й один із ініціаторів процедури імпічменту, заявив, що Піньєра відкрито порушив конституцію та серйозно підірвав честь нації. Президент звинувачення відкинув і заявив, що жодних порушень не було.
Останню пропозицію про імпічмент президенту можуть винести на голосування Конґресу перед першим туром загальних виборів в Чилі 21 листопада. Якщо її схвалить нижня палата, документ передадуть у Сенат, де його має затвердити більшість у дві третини голосів.
Як повідомляв «Міст», в Албанії президенту оголосили імпічмент.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply