Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 27, 2022

У Чорногорії втікачів від війни поселять безкоштовно

Автор:

|

Листопад 07, 2022

|

Рубрика:

У Чорногорії втікачів від війни поселять безкоштовно
Українські біженці на Балканах

Міністерство внутрішніх справ Чорногорії в рамках програми тимчасового захисту для українців завершило необхідні процедури щодо можливості їхнього безкоштовного розселення. Про це повідомило Посольство України в Подґориці. «Розміщення відбуватиметься на базі готелю Sato в містах Сутоморе та Бар (140 місць) і готелю Onogost у місті Нікшич (90 місць), які відповідають всім необхідним критеріям щодо зручного розташування поруч шкіл, дитячих садків, лікарень та інших необхідних закладів. Програма передбачає можливість отримати безкоштовне житло в дво-, три, чотири- та п’ятимісних номерах, з повним пансіоном (триразове харчування)», — поінформували українські дипломати.
Проживання дійсне до кінця завершення програми тимчасового захисту для українців в Чорногорії — до 10 березня 2023 року, якщо уряд країни її не продовжить. В українському дипломатичному представництві попередили, що подавати заяви на проживання можуть лише найуразливіші категорії громадян України. До них, зокрема, належать ті українці, які не мають грошових коштів, нерухомості на території Чорногорії, іншого рухомого майна високої цінності (приміром авто вартістю не більше 10 тис. EUR), не є підприємцем, засновником чи членом будь-яких товариств; не мають офіційного працевлаштування, активних чи пасивних доходів, які би трактували як щомісячні.
Претенденти на безкоштовне житло мають звернутися до посольства в порядку віртуальної черги для завірення заяви та проведення співбесіди. Зі собою треба мати дійсний закордонний паспорт і підтвердження про отримання захисту, після чого їм повідомлять наступні дії.
Як повідомляв «Міст», Чарльз III зустрівся з українськими біженцями.

About Author

Meest-Online