Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

У Чехії засудили громадянина за участь у війні на Донбасі

Автор:

|

Грудень 07, 2020

|

Рубрика:

У Чехії засудили громадянина за участь у війні на Донбасі
Павел Кафка (ліворуч)

Празький Верховний суд змінив вирок Павелу Кафці, громадянину Чехії, котрий у 2015-2016 рр. брав участь у війні на Донбасі на боці незаконних збройних формувань. Про це повідомив Євген Перебийніс, Посол України в Чеській Республіці.
Раніше чеху призначили умовний термін, але тепер він отримав три роки в’язниці, і цей вирок є остаточним. «У липні ц. р. крайовий суд у Чеських Будейовицях за участь в організованому злочинному угрупованні» засудив його до трьох років умовного покарання з відтермінуванням на п’ять років, після чого і прокурор, і сам підсудний подали апеляції. А тепер Верховний суд змінив вирок із умовного на реальний! Тепер Кафка матиме три роки у в’язниці, щоб подумати, чи справді цей «русскій мір» був того вартий», — зазначив дипломат.
Він розповів, що громадянин Чехії поїхав на Донбас «допомагати цивільним, безхатченкам і працювати в лікарні», проте насправді брав участь у реальних бойових діях проти Збройних сил України. «Таких «героїв» у Чехії ще кілька десятків. Більшість із них продовжують переховуватися на Донбасі. Проте важливо, що чеські правоохоронці і суди поступово, але цілеспрямовано так чи інакше притягають їх до відповідальності», — поділився п. Перебийніс.
Як повідомляв «Міст», у РФ засудили колишнього керівника «Нафтогазу».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply