Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

У Бразилії різке зростання смертей від Covid-19

Автор:

|

Травень 24, 2020

|

Рубрика:

У Бразилії різке зростання смертей від Covid-19
Жаїр Болсонару

Міністерство охорони здоров’я Бразилії за останню добу зареєструвало 965 смертей від конавірусної інфекції нового типу. Таким чином, загальне число жертв коронавірусу в країні зросло до 22 013 осіб. Це — найвищий показник, що фіксується у вихідні дні. Зазвичай у суботу та неділю в країні фіксують менше число смертей.
Реґіоном із найбільшим числом зареєстрованих смертей і випадків інфікування залишається Сан-Паулу. Там налічують понад 80,5 тис. інфікованих і понад 6 тис. померлих. Другим реґіоном за кількістю заражених стала Сеара — 35 112 осіб, наступний Ріо-де-Жанейро — 34 533. У цих штатах жертвами пандемії стали 2 308 і 3 905 осіб відповідно. Також, за даними Міністерства охорони здоров’я країни, хоча б один випадок зараження зареєстрований майже у 2/3 муніципалітетів країни.
Бразилія, де перший випадок зараження підтвердили 26 лютого, наступного дня після закінчення карнавалу, довго не запроваджувала карантинні заходи. Тепер вона займає друге місце у списку країн із найбільшою кількістю інфікованих, поступаючись лише США. Відтак новим осередком поширення коронавірусу стала вся Латинська Америка. Ситуацію там можна порівняти з піком пандемії Covid-19 у США й Європі.
Як повідомляв «Міст», Жаїр Болсонару, президент Бразилії, брав учать до мітинґу у столиці країни, на якому активісти закликали покласти край карантинним обмеженням, які ввели через поширення коронавірусу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply