Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

У Білорусі зачищають опозицію

Автор:

|

Серпень 29, 2020

|

Рубрика:

У Білорусі зачищають опозицію
Ганна Канюс

У Бресті місцева міліція затримала Ганну Канюс, керівницю міської організації Білоруської соціал-демократичної партії «Грамада». Вона прийшла до Ленінського райвідділу внутрішніх сил, аби дізнатися, за що раніше затримали Ігоря Масловського, голову Брестської обласної структури «Грамади».
«До Канюс підійшов працівник міліції і запитав, що вона робить у відділку. Після відповіді Канюс міліціонер запропонував їй пройти досередини та зачекати там. За 20 хвилин Канюс мені зателефонувала і сказала, що її затримали за участь у несанкціонованому масовому заході», — розповів Валентин Лазаренков, член обкому Брестської обласної партійної структури. Почесним лідером партії «Грамада» є Станіслав Шушкевич, перший президент незалежної Білорусі. Партія є опозиційною до влади Олександра Лукашенка.
Водночас у Мінську невідомі викрали і вивезли в невідомому напрямку Віталія Кривка, члена Координаційної ради опозиції та координатора штабу Віктора Бабарики. Автомобіль, у якому пересувався опозиціонер, подряпала якась інша автівка, через що йому довелося зупинитися. Тут під’їхав мікроавтобус, з якого вибігли невідомі люди. Вони схопили Кривка та кудись повезли. Де він перебуває зараз, намагається з’ясувати його адвокат.
Як повідомляв «Міст», Світлана Алексієвич, нобелівська лавреатка з літератури, відмовилася давати свідчення в Слідчому комітеті Білорусі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply