Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

У Білорусі тривають арешти

Автор:

|

Вересень 14, 2020

|

Рубрика:

У Білорусі тривають арешти
Білоруські силовики воюють навіть із жінками

Під час Жіночого маршу у Мінську й інших містах силовики затримали 69 осіб, серед них і двох кореспондентів телекомпанії «Белсат». Їх відправили до слідчого ізолятора. Затриманих чекає суд за начебто непокору міліції та порушення законодавства про засоби масової інформації, який відбудеться 15 вересня.
А на Марші героїв правоохоронці затримали в різних районах білоруської столиці близько 250 учасників акцій протестів. «Усі вони використовували прапори й іншу символіку, не зареєстровані в установленому порядку, і плакати різного змісту, в тому числі образливого», — заявили в Міністерстві внутрішніх справ країни.
Мітинґарі заблокували проїжджу частину в різних районах Мінська і співробітники силових структур взялися розганяти людей. Були закриті вісім центральних станцій метрополітену. У центрі столиці вимкнули мобільний Інтернет.
Крім Мінська, акції протесту відбулися в Гродно, Гомелі, Ліді, Бобруйську, Бресті, Могильові та Вітебську. Там на вулиці вийшли від кількох десятків до кількох тисяч людей.
Як повідомляв «Міст», колишня суперниця Олександра Лукашенка створює власну партію.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply