Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

У Білорусі несправедливо засудили українця

Автор:

|

Вересень 21, 2021

|

Рубрика:

У Білорусі несправедливо засудили українця
Михайло Ференц

Михайла Ференца, громадянина України, незаконно засудили в Білорусі до трьох років позбавлення волі нібито за участь у діях, що грубо порушують громадський порядок, і зумисному пошкодженні майна. У Міністерстві закордонних справ України зажадали звільнити його.
Українця засудили без урахування до загального терміну семи місяців, які він уже відбув у білоруському слідчому ізоляторі. «Достовірних доказів провини громадянина України в суді наведено не було. Свою провину Михайло Ференц не визнає та через адвоката планує подавати апеляцію. Відомий білоруський правозахисний центр «Вясна» визнав його політв’язнем», — заявили українські дипломати.
Вони вважають справу Михайла Ференца політично мотивованою, а вирок несправедливим і протиправним. «Бездоказове звинувачення та неправове засудження громадянина України є черговими проявами антиукраїнських дій Мінська. Справа Михайла Ференца — це черговий приклад білоруського «правосуддя», в результаті якого за ґратами опинилися десятки і сотні місцевих журналістів і правозахисників, громадських активістів, програмістів, студентів і пересічних громадян Білорусі. Вимагаємо негайно звільнити громадянина України. Продовжимо захищати його інтереси всіма доступними засобами», — наголосили в українському зовнішньополітичному відомстві.
Як повідомляв «Міст», білоруський диктатор Лукашенко має територіальні претензії до Польщі та Литви.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply