Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

У Білорусі 16-річного підлітка засудили до п’яти років колонії

Автор:

|

Лютий 23, 2021

|

Рубрика:

У Білорусі 16-річного підлітка засудили до п’яти років колонії
Микита Золотарьов (праворуч)

Білоруського підлітка Микиту Золотарьова, який страждає на епілепсію, звинуватили в масових заворушеннях і насильстві до міліції. Після оголошення вироку засуджений упав в істерику, кинувся до ґрат і вигукнув: «Випустіть мене звідси!». Також засудили 25-річного Дмитра Корнєєва (вісім років колонії суворого режиму) і 28-річного Леоніда Ковальова (шість років позбавлення волі).
Жителів Гомеля, Гомельського району та м. Добруш звинуватили в масових заворушеннях, насильстві до міліції, протиправних діях зі запальними речовинами (коктейлями Молотова), Леоніда Ковальова звинуватили також у залученні неповнолітнього в протиправну поведінку.
Як стверджує прокурор, всі троє відгукнулися на заклики з Telegram-каналів і взяли участь у масових заворушеннях, які супроводжували погроми, підпали та збройний опір владі. При цьому п. Ковальов нібито намагався «навмисно зняти відео», а потім розмістити його в Інтернеті з метою пропаґанди злочинної діяльності».
16-річний Золотарьов страждає на епілепсію. За словами його батька, Микиту побили правоохоронці в слідчому ізоляторі (СІЗО). Адвокат подав скаргу, але складу злочину влада не визнала. Підліток також заявив у суді, що в СІЗО йому не давали таблетки. Адвокати наголосили, що дії їхніх клієнтів не є кримінальним злочином, але їх не послухали.
Як повідомляв «Міст», у Білорусі двом журналісткам дали по два роки колонії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply