Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Тихановська звернулася до ООН щодо ситуації в Білорусі

Автор:

|

Вересень 06, 2020

|

Рубрика:

Тихановська звернулася до ООН щодо ситуації в Білорусі
Світлана Тихановська

Світлана Тихановська, колишня кандидатка у президенти Білорусі, закликала Організацію Об’єднаних Націй (ООН) якомога швидше надіслати міжнародну групу спостерігачів до її країни, аби зафіксувати те, що там відбувається. За її словами, щоденні виступи сотень тисяч людей у Білорусі, навіть попри жорстокість поліції, та страйки на найбільших підприємствах країни вказують на те, що білоруси «прокинулися». «Точку неповернення пройдено», — запевнила опозиціонерка.
Саме тому, каже вона, зараз і необхідне втручання ООН. «Тепер ми, народ Білорусі, потребуємо допомоги ООН, аби зупинити кричуще порушення прав людини та цинічну неповагу до права на людську гідність у центрі Європи», — додала п. Тихановська.
Вона заявила про необхідність провести спеціальне засідання Ради з прав людини ООН, яке було б присвячене ситуації в її країні, та засудити надмірне застосування сили білоруськими правоохоронцями щодо мітинґарів. Також опонентка Олександра Лукашенка закликала міжнародне співтовариство запровадити санкції проти осіб, відповідальних за порушення під час президентських виборів у Білорусі, а також за насильство проти демонстрантів.
Теперішній президент країни, за її словами, вже не є представником Білорусі. І додала, що білоруський народ готовий до діалогу з усіма країнами, які поважають територіальну цілісність і суверенітет Білорусі.
Як повідомляв «Міст», штаб Світлани Тихановської запропонував вихід із політичної кризи в Білорусі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply