Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Тихановська оголосила про створення Народного трибуналу

Автор:

|

Листопад 17, 2020

|

Рубрика:

Тихановська оголосила про створення Народного трибуналу
Світлана Тихановська

Світлана Тихановська, лідерка опозиції Білорусі, має намір ініціювати створення Народного трибуналу на тлі бездіяльності державної судової системи. Вона оголосила Олександра Лукашенка і його пособників терористичною організацією.
Політикиня також заявила, що Білорусь перетворилася в «місце злочину». «Я заявляю, що Олександр Лукашенко і його поплічники мають відповісти за свої злочини. Коли державна судова система не працює, ми впораємося і без неї», — заявила вона.
Опозиціонерка підкреслила, що відповісти мусить кожен, хто цинічно порушив і порушує закон — від членів виборчих комісій і провладних спостерігачів до чиновників, ідеологів і офіцерів, котрі віддавали та виконували злочинні накази.
У зв’язку з цим п. Тихановська оголосила про план Народного трибуналу, покликаний зупинити беззаконня. У рамках цього плану вона закликала нейтралізувати ідеологів і посібників режиму, збирати і перевіряти докази злочинів режиму. «На платформі «Голос» ми проведемо процес Народного звинувачення за матеріалами, зібраними через систему фіксації та підтвердження свідчень злочинів», — пообіцяла вона і додала, що після цього 20 грудня народ Білорусі вийде на наймасовіший марш зі заявою народного звинувачення.
Як повідомляв «Міст», у Мінську придушують нові протести.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply